Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Papierowe torby reklamowe

W każdej dziedzinie życia warto wzorować się na najlepszych, którzy osiągnęli największy sukces. Dotyczy to także marketingu Twojej firmy. Jeśli wydaje Ci się, że trzeba dysponować ogromnym budżetem, aby wdrażać działania marketingowe, stosowane przez największych graczy na rynku, to nie do końca masz rację. Papierowe torby reklamowe wykorzystywane są przez wszystkie marki z górnej półki. Trudno się dziwić. Są doskonałym sposobem na ekspozycję logo firmy, należą do najmniej nachalnych form reklamy a oprócz tego są przyjazne dla środowiska. Przy większych nakładach druku ich koszt jest stosunkowo niski. Ponadto są trwałe i zazwyczaj przenoszone z miejsca na miejsce, co poszerza grono osób do, których trafia nadrukowane logo lub hasło. W związku z tym wskaźnik dotarcia tej formy reklamy do odbiorców wypada w porównaniu z innymi formami bardzo korzystnie.

Reklamowe torby papierowe zyskują coraz większe grono zwolenników. Są po prostu użyteczne, a przy okazji bardzo skuteczne wzmacniają obecność firmy lub jej produktu na rynku. Sprawdzają się przy wielu okazjach. Z pewnością wykorzystasz je podczas wydarzeń z życia firmy, targów branżowych, eventów firmowych a także do realizacji zamówień klientów. Wielkość nakładu druku dostosuj w zależności od ich przeznaczenia. Dla Twojej wygody, realizujemy najniższe nakłady już od 10 sztuk. Wybór nakładu to nie jedyna decyzja, jaką musisz podjąć zamawiając torby z reklamą Twojej firmy. Nasze wygodne narzędzie do składania zamówień online pozwala na samodzielny wybór specyfikacji produktu. Wybierając parametry, możesz porównać i skalkulować ceny i samemu ocenić, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

Wszystkie torby reklamowe papierowe naszej produkcji, realizowane są na papierze kredowanym o grubości 170 g. Struktura tego papieru jest gładka o wykończeniu matowym. Sam decydujesz o typie uszlachetnienia. Możesz wybrać folię błyszczącą, która chroni druk i podnosi żywotność farb drukarskich. Jeśli chcesz, nadać torbie wyrafinowanego wyglądu, postaw na folię matową lub folię matową z wybiórczym lakierem UV. Zastanów się także nad kolorem sznurka, który dołączony będzie do każdej sztuki zamówienia. Oferujemy aż dziesięć kolorów do wyboru, więc z łatwością dobierzesz odpowiedni do kolorystyki w jakiej utrzymane są Twoje torby. Taki wydawałoby się detal, ma bardzo duże znaczenie, i rzutuje na prezencję produktu. Jeśli w trakcie składania zamówienia na torby reklamowe natrafisz na trudności lub pojawią się jakiekolwiek pytania, zwróć się bezpośrednio do naszych doradców. Są to profesjonaliści pomocni i zaangażowani na każdym etapie współpracy, tak aby przebiegała ona sprawnie, szybko, przyjemnie i przede wszystkim efektywnie.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl