Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Torby reklamowe z nadrukiem

Na przeróżne papierowe torby reklamowe z nadrukiem można natknąć się najłatwiej na deptakach w każdym mieście lub galeriach handlowych. Widok przechadzają się tam osób, z których niemal każda niesie swoją zakupową zdobycz zapakowaną w papierową torbę nikogo nie dziwi. Jako konsumenci, przyzwyczailiśmy się już do tego typu opakowań. Płacąc za produkty w designerskim sklepie, jesteśmy zawiedzeni, kiedy sprzedawca nie zapakuje naszych zakupów do tak samo designerskiej torby. Ten fakt uzmysławia, że papierowe torby stały się częścią codziennego życia i w pewnym sensie są symbolem zakupów w sklepach dla wymagających. Opakowania papierowe kojarzą się z elegancją, wysoką klasą i coraz częściej dobry designem.

Papierowe torby z nadrukiem powoli wypierają te foliowe. Papier jest bardziej przyjazny dla środowiska niż tworzywa sztuczne. Coraz więcej firm podejmuje działania na rzecz budowania swojego wizerunku jako firmy dbającej o środowisko. W pierwszej kolejności rezygnują więc z plastiku na rzecz papieru, co tak na marginesie, bardzo nam się podoba. Wykorzystując torby papierowe w marketingu swojej firmy, komunikujesz otoczeniu proekologiczne podejście, a do tego możesz przedstawić markę w nieszablonowy sposób. Jesteśmy w stanie nadrukować na papierowej torbie cokolwiek tylko zechcesz. Może to być tylko logo, slogan reklamowy, ale warto pokusić się o nieco bardziej rozbudowany projekt. Przestrzeń do zadruku jest całkiem spora i daje duże możliwości twórcze. Chcesz być ekologiczny, a do tego niebanalny? Torby z papieru, ułatwią Ci realizację tego celu.

Ciekawy, efektowny projekt pomoże Ci poprawić wizerunek firmy oraz skutecznie wzmocnić jej rozpoznawalność. Torba jako forma opakowania jest doskonałym narzędziem w rękach osób zajmujących się marketingiem. Jeżeli w biznesowej działalności korzystasz na co dzień z toreb, które trafiają do Twoich klientów, powinieneś to wykorzystać najbardziej jak się da. Zwykłe, nieciekawe reklamówki zamień na torby reklamowe z nadrukiem. Naprawdę szkoda zmarnować przestrzeń dostępną na torbie, którą można po prostu wykorzystać, poprzez nadrukowanie znaku firmowego lub hasła reklamowego. Nie lekceważ trendu eco i wybierz papier! Z pewnością takie posunięcie wyjdzie na dobre Twojej firmie, która zyska opinię stawiającej czoła ekologicznym wyzwaniom, nowoczesnej i po prostu lubianej. Warto nadmienić, że torby reklamowe z nadrukami to wielofunkcyjny produkt i z pewnością przyda Ci się przy wielu okazjach. Targi branżowe, eventy firmowe, spotkania z kontrahentami, wszędzie tam możesz i powinieneś robić dobre wrażenie! Wiemy jak Ci w tym pomóc.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl