Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Koperty na zamowienie

Jeśli wydaje Ci się, że w działalności firmy koperty to jakiś szczegół, to masz rację. Tyle tylko, że w tym szczególe, zgodnie z tradycją, tkwi diabeł. Koperty są niezwykle ważne, bo oprócz zawartości niosą także przekaz o Tobie i Twojej firmie. Powinny być zatem dopracowane pod każdym względem. Na szczęście coraz więcej przedsiębiorców zdało sobie z tego sprawę. Koperta z nadrukiem stała się w związku z tym swoistym „must have” wielu biur i sekretariatów. Jeśli w Twojej firmie tego typu dobro nie znalazło jeszcze zastosowania, powinieneś koniecznie to zmienić. Zwłaszcza jeśli zainwestowałeś już w katalogi, broszury lub ulotki, które wykorzystujesz w direct marketingu. W takim wypadku podstawowym błędem byłoby rozpoczęcie akcji bez kopert firmowych. Zwykłe koperty mogłyby spowodować, że niczym nie zaciekawiony adresat, nie otworzyłby przesyłki i nawet nie zerknął na wydruk, który kosztował Cię przecież tak dużo.

Koperty na zamówienie to wszystko czego Ci potrzeba, aby dopełnić i wzmocnić promocję swojej firmy. Dobrze zastanów się nad tym, jak powinna wyglądać Twoja koperta firmowa. Ogromne znaczenie ma rodzaj branży, w której działasz, wizerunek firmy, który dotychczas udało Ci się wypracować oraz zastosowanie produktu (jeśli oczywiście przewidujesz jakieś szczególne przeznaczenie tych niezwykłych kopert).

W przypadku firmowej koperty nadruk, na który nasi Klienci decydują się najczęściej to po prostu logo firmy i ewentualnie slogan reklamowy, którym posługuje się firma. Jest to najprostsze, ale bardzo dobre i bezpieczne rozwiązanie. Jeśli koperta będzie na dodatek spójna pod względem wizualnym z papierem firmowym, to lepiej być już nie może.Ciekawym pomysłem są nadruki na koperty związane z kampanią promocyjną prowadzoną w danym momencie przez firmę. Można pokusić się o uzupełnienie kampanii sezonowych, na przykład kampanii wiosennej lub zimowej o koperty z nadrukiem. W ten sposób, na przestrzeni czasu Twoi stali kontrahenci otrzymają różne modele kopert, co z pewnością bardzo pozytywnie ich zaskoczy. Jeśli nie masz pomysłu na kopertę dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasi graficy mieli przyjemność projektować już koperty dla setek Klientów. Niektóre projekty, wymagały zastosowania nietypowych rozwiązań. Zawsze udawało nam się stworzyć produkt, który w końcowym efekcie zachwycał nie tylko klienta, ale także i nas samych. Z chęcią to powtórzymy, specjalnie dla Ciebie.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl