Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Koperty firmowe z nadrukiem

Zastanów się przez chwilę, czy w Twojej firmie koperty są artykułem pierwszej potrzeby? Jeśli nie jesteś przekonany, zweryfikuj to w biurze lub sekretariacie. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele listów wysyła w świat nasza firma. Warto zadbać, aby korespondencja firmowa była dopracowana w każdym szczególe. Nie do przecenienia jest w tym wypadku wygląd kopert. W wielu przypadkach jest to pierwsza reklama, na którą trafiają kontrahenci i potencjalni klienci.

Koperty firmowe z nadrukiem zaliczane są do materiałów promocyjnych, w które wyposażona powinna być każda firma. Mniejsza, większa, funkcjonująca na rynku od lat, a także ta nowopowstała. Wyjątkowy charakter tego rodzaju materiałów marketingowych polega na ich praktycznym zastosowaniu. Koperty firmowe spełniają podwójną funkcję: można w nich wysyłać listy i przy okazji robić dobre wrażenie. Dzięki nim będziesz przekazywać informacje w dobrym stylu! Unikatowe, wyróżniające się koperty pomagają skutecznie budować pozytywny wizerunek firmy.

Proponujemy koperty z nadrukiem, które samodzielnie dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli nigdy nie zamawiałeś tego typu materiałów, z pewnością się zdziwisz jak wiele modyfikacji można wprowadzić do prostej koperty. W ofercie naszej drukarni internetowej znajdziesz aż cztery formaty do wyboru. Najmniejszy format C6 dostosowany jest do arkusza A6. Najbardziej popularny format C5 dostosowany jest do arkusza papieru A5. Arkusz A4 idealnie zmieści się do koperty w formacie C4, w kopercie DL można umieszczać arkusz w rozmiarze 1/3 A4. Kolejnym parametrem, który masz możliwość dostosować według własnego uznania zamawiając koperty jest kolorystyka. Proponujemy druk jednostronny pełnokolorowy (4+0) oraz druk jednostronny czarno-biały (1+0). Nadruki wykonujemy z pozytywnie zatwierdzonego przez grafika projektu, który nam prześlesz. W razie potrzeby, możemy przygotować własny projekt w ramach dodatkowej usługi DTP. Mimo, że nasze usługi świadczymy online, jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu zakupowego. Chętnie służymy fachową radą i dzielimy się swoją wiedzą. Na temat kopert mamy bardzo dużo do powiedzenia. Nasze koperty wciąż krążą tu i tam.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl