Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Blog

Folia soft touch. Poznaj jej niezwykłe właściwości!

Folia soft touch pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno, ale zdążyła już zdobyć zainteresowanie i sympatię szerokiego grona specjalistów. Nic dziwnego – ta niezwykła folia prezentuje szereg zalet, których po prostu nie można zignorować. Sprawdźmy dlaczego.

Folia soft touch – zupełnie nowa jakość.

Nazwa soft touch, czyli dosłownie “miękki dotyk”, dokładnie odzwierciedla fakturę i przyjemność, jaką daje dotykanie materiałów powleczonych tym materiałem. Dlatego, jeżeli planujemy druk wizytówek lub teczek firmowych i zależy nam na wręcz aksamitnie gładkiej powierzchni, nic nie sprawdzi się lepiej niż folia soft touch. Nada im dodatkowo szlachetnego charakteru i prestiżu – coraz większa ilość producentów używa jej do powlekania na przykład opakowań swoich najlepszych produktów.

Z zalet typowo technicznych warto wyróżnić, że folia w tej technologii ma wyższą odporność na zarysowania, zabrudzenia i wilgoć oraz doskonale eksponuje kolory wizytówki czy teczki, którą powleka.

Drukarnia online – czy Twoja drukarnia oferuje   Ci to, co najlepsze?

Sprawdź czy Twoja drukarnia online na pewno oferuje druk w najnowszych lub najlepszych technologiach. Rynek wciąż się zmienia, potrzeby klientów zmieniają się, a ich oczekiwania rosną. Wymaga to na nas stałego podnoszenia jakości materiałów marketingowych. Folia soft touch na pewno doskonale spisze się w tym zadaniu. Warto również zainteresować się nieco starszym, ale wciąż bardzo dobrym i skutecznym rozwiązaniem jakim jest druk lateksowy. Pozwala on na tworzenie bezzapachowych, ekologicznych, wytrzymałych druków wielkoformatowych w najwyższej jakości.

Naprawdę warto badać i korzystać z wszelkich nowinek ze świata druku – pomogą nam zapewnić sobie przewagę nad konkurencją i pomogą zyskać sympatię klientów, jednak czasem, zależnie od sytuacji, warto zwrócić się ku sprawdzonym rozwiązaniom.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl