Folia-soft-touch-Piga.pl

Folia soft touch. Poznaj jej niezwykłe właściwości!

Folia soft touch pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno, ale zdążyła już zdobyć zainteresowanie i sympatię szerokiego grona specjalistów. Nic dziwnego – ta niezwykła folia prezentuje szereg zalet, których po prostu nie można zignorować. Sprawdźmy dlaczego.

Folia soft touch – zupełnie nowa jakość.

Nazwa soft touch, czyli dosłownie “miękki dotyk”, dokładnie odzwierciedla fakturę i przyjemność, jaką daje dotykanie materiałów powleczonych tym materiałem. Dlatego, jeżeli planujemy druk wizytówek lub teczek firmowych i zależy nam na wręcz aksamitnie gładkiej powierzchni, nic nie sprawdzi się lepiej niż folia soft touch. Nada im dodatkowo szlachetnego charakteru i prestiżu – coraz większa ilość producentów używa jej do powlekania na przykład opakowań swoich najlepszych produktów.

Z zalet typowo technicznych warto wyróżnić, że folia w tej technologii ma wyższą odporność na zarysowania, zabrudzenia i wilgoć oraz doskonale eksponuje kolory wizytówki czy teczki, którą powleka.

Drukarnia online – czy Twoja drukarnia oferuje   Ci to, co najlepsze?

Sprawdź czy Twoja drukarnia online na pewno oferuje druk w najnowszych lub najlepszych technologiach. Rynek wciąż się zmienia, potrzeby klientów zmieniają się, a ich oczekiwania rosną. Wymaga to na nas stałego podnoszenia jakości materiałów marketingowych. Folia soft touch na pewno doskonale spisze się w tym zadaniu. Warto również zainteresować się nieco starszym, ale wciąż bardzo dobrym i skutecznym rozwiązaniem jakim jest druk lateksowy. Pozwala on na tworzenie bezzapachowych, ekologicznych, wytrzymałych druków wielkoformatowych w najwyższej jakości.

Naprawdę warto badać i korzystać z wszelkich nowinek ze świata druku – pomogą nam zapewnić sobie przewagę nad konkurencją i pomogą zyskać sympatię klientów, jednak czasem, zależnie od sytuacji, warto zwrócić się ku sprawdzonym rozwiązaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *